Oferty pracy Zielona Góra

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Agent nieruchomości

Link do tej oferty pracy:

2013-09-02

Data dodania

Home Broker S.A. AGENT NIERUCHOMOŚCI

Pracodawca

Zielona Góra, Gorzów Wlkp.,

Miejsce pracy

Infopraca

Opis stanowiska

Jeśli:

  • lubisz sprzedaż i chcesz poszerzać swoje doświadczenie zawodowe w prestiżowej, największej firmie doradczej,
  • potrafisz budować relacje z Klientami,
  • interesujesz się rynkiem nieruchomości,
  • jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
  • chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej

..dołącz do Home Broker !

Wartością firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy:

  • Wysokie zarobki- podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę dla lidera rynku nieruchomości i finansów, stabilnej i szybko rosnącej firmy
  • Naukę sprzedaży od najlepszych na rynku doradców nieruchomości
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
  • Pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
  • Możliwość awansu
  • Swiadczenia pozapłacowe: telefon, laptop, prywatną opiekę medyczną

Od kandydatów oczekujemy:

  • Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Umiejętności budowania relacji z klientami
  • Zainteresowania tematyką nieruchomości
  • Wykształcenia wyższego lub 4-5 rok studiów w trybie niestacjonarnym
  • Doświadczenia i zamiłowania do sprzedaży
  • Przedsiębiorczości, ambicji
  • Nie jest wymagana licencja pośrednika